Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginęła 16-letnia Ania

Główne zdjęcie
Zaginiona Anna Domańska

Zaginęła 16-letnia Anna Domańska mieszkanka wsi Zaruzie w gminie Miastkowo. Wyszła z domu późnym wieczorem w sobotę 1 września. Jak podaje dyrektor szkoły w Miastkowie ostatni raz widziana była na dyskotece w Jeziorku. Później zniknęła nie pozostawiając śladu. Od tamtej pory nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Poszukiwania zaginionej trwają od kilku dni. Szuka jej rodzina, przyjaciele, nauczyciele ze szkoły i policja.

Rysopis zaginionej: wzrost 156 cm, średniej budowy ciała, twarz okrągła, włosy długi, proste, rude, oczy szare. W dniu zaginięcia ubrana była w czerwoną bluzkę z krótkim rękawem i dużym dekoltem, spodnie jeansowe niebieskie, buty czarne na koturnach.

Ktokolwiek widział Anię, lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z policją. Można skontaktować się także telefonicznie: 86 474 12 43, lub na policyjne numery alarmowe 112 lub 997.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę