Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Narkotyki w BMW

Ponad 181 gramów marihuany znaleźli policjanci w zatrzymanych do kontroli samochodzie. Okazało się też, że 20-letni kierowca jechał pod wpływem środków odurzających.

Jak podaje policja w sobotę około godziny 19.00 policjanci, na jednej z osiedlowych ulic w Łomży, zatrzymali do kontroli BMW. Siedzący za kierownicą 20–latek zaczął się bardzo dziwnie się zachowywać. Mundurowi postanowili przebadać mężczyznę testerem do wykrywania narkotyków. Okazało się, przypuszczenia policjantów były trafne. Badanie wykazało iż  młody mężczyzna znajdował się pod wpływem środków odurzających. Mało tego, funkcjonariusze podczas przeszukania pojazdu znaleźli torebki strunowe z zielonym suszem oraz wagę elektroniczną. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 181 gramów marihuany. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał dwa zarzuty posiadania znacznej ilości środka odurzającego oraz kierowania pojazdem pod wpływem narkotyku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę