Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Wyjechał na czołówkę z tirem...

O wielkim szczęściu może mówić 60-latek, który w poniedziałkowe popołudnie jechał swoim volkswagenem polo drogą nr 61 od strony Ostrołęki w kierunku Łomży. Mężczyzna za Rydzewem postanowił wyprzedzić ciężarówkę, ale zrobił to w niefortunnym momencie. Polo zjechało na lewy pas jezdni niemalże wprost pod jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówkę. Czołówki w ostatniej chwili kierowcom obu samochodów udało się uniknąć, ale polo uderzyło w przydrożne drzewo.

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, kierowca vw polo widząc, że jedzie wprost pod koła ciężarówki zjechał na pobocze i do rowu, uderzył w karpę, po czym samochód wybiło w górę i uderzył w drzewo. 60-latek doznał złamania mostka klatki piersiowej i trafił do szpitala.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę