Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Miód z Łomży też doceniony...

Wczoraj informowaliśmy o nagrodzonej nalewce z Łomży dziś uzupełniamy informację o nagrodzonym miodzie. Podczas Biesiady Miodowej w Kurowie publiczność doceniła miód  lipowo-spadziowy Jana Szczepańskiego z Łomży. W rankingu na najsmaczniejszy miód wywalczył on srebrny medal spośród 32 pasiek uczestniczących w wystawie.

Miód Jana Szczepańskiego został doceniony również na wcześniejszej Tykocińskiej Biesiadzie Miodowej zajmując trzecie miejsce w ocenie jury. Wówczas też w rankingu na najsmaczniejsza nalewkę - nalewka Jana Szczepańskiego  zajęła trzecie miejsce.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę