Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Nastoletni dilerzy narkotyków

Dwóch 16-letnich mieszkańców Łomży podejrzewanych o posiadanie i handlowanie narkotykami ujęli wczoraj i „rozliczyli” policjanci. Obaj przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. Co może być przerażające narkotyki udzielali osobom jeszcze młodszym od siebie.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży jedne z nastolatków przyznał się do posiadania 5,5 gramów marihuany i do dwukrotnej sprzedaży narkotyków osobie młodszej, drugi przyznał się  do sześciokrotnego posiadania nie mniej niż 12,5 gramów marihuany i 0,5 grama amfetaminy oraz do jednorazowego udzielenia narkotyku osobie młodszej. 
Obaj nastoletni dilerzy narkotyków będą odpowiadać przed sądem do spraw nieletnich. Policjanci, którzy ich rozpracowali chcą ustalić jednak przede wszystkim w jaki sposób narkotyki docierały do  nieletnich dilerów.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę