Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Zginął bo stracił panowanie nad ciągnikiem

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Przez trzy godziny zablokowana była w okolicach Wizny droga nr 64 Łomża – Jeżowo. Po godzinie 15.00 jadący z Wizny w kierunku mostu na Narwi ciągnik rolniczy z przyczepą wyładowana drewnem przewrócił się przygniatając traktorzystę. 55-letni mężczyzna zginął na miejscu.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Policjanci podają, że kierowca ciągnik  w pewnym momencie z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Traktor najpierw zjechał na prawe pobocze później wrócił na jezdnię i przewrócił się na bok przygniatając kierowcę. Mężczyzna, mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego, zginął na miejscu. 
To już szósta ofiara śmiertelna na drogach regionu od początku roku. Jak podają policjanci do końca ubiegłego tygodnia w Łomży i na terenie powiatu doszło do 51 wypadków drogowych. Poza ofiarami śmiertelnymi ucierpiało w nich 70 innych osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę