Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed silnymi burzami z gradem

Z zachodu na wschód województwa będą się przemieszczać burze z przelotnymi opadami deszczu, lokalnie gradu – ostrzegają synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Burze i towarzyszące im opady i wiatr będą na tyle silne, że dyżurny synoptyk, Maciej Maciejewski, nadał im drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Silne burze z gradem na obszarze województwa podlaskiego mogą przechodzić aż do godziny 23.00 w nocy, przy czym wystąpienie najsilniejszych burz jest prognozowane po południu i pod wieczór. Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem z zachodu na wschód województwa będą się przemieszczać burze z przelotnymi opadami deszczu, lokalnie gradu. Wysokość opadów w czasie trwania zjawisk burzowych od 20 do 30 mm, lokalnie do 40 mm. Burzom towarzyszyć będzie wiatr osiągający w porywach prędkość od 80 do 100 km/h. 
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 80%

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę