Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

13-latek za kierownicą

Policjanci w Zambrowie tuż przed północą zatrzymali do kontroli forda. Za jego kierownicą siedział 13-latek. Chłopiec nie miał żadnych dokumentów pojazdu. Wspólnie z nastolatkiem podróżowało jeszcze dwóch 17-latków i 15-letnia dziewczyna.

Jak ustalono 13-latek przebywał pod opieką dziadków i bez ich wiedzy i zgody wziął samochód aby powozić kolegów ulicami miasta. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Młodociani pasażerowie wrócili do domów. Kierowca też, ale z nocnej jazdy po Zambrowie będzie musiał wytłumaczyć się jeszcze przed sądem rodzinnym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę