Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Renault w drzewo

45-letnia kierująca renault straciła panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła w przydrożne drzewo. Dwoje pasażerów w tym 4-letnia dziewczynka trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około 11.00 w pobliżu miejscowości Nowe Racibory na trasie Sokoły – Nowe Piekuty. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podczas deszczu 45-letnia kierująca jadąc renault najprawdopodobniej zahaczyła o pobocze drogi i wpadła w poślizg, tracąc panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku pasażerowie pojazdu - 53-letni mężczyzna i 4-letnia dziewczynka trafili do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę