Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Między kierowcami...

O dwóch zdarzeniach z ostatniej doby informują łomżyńscy policjanci. Pierwsze dotyczy przypadkowego ujęcia kierowcy, który mimo że przed dwoma laty stracił prawo jazdy jechał samochodem, drugie pijanej 19-latki, która kierowała samochodem.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło wczoraj na ulicy Sikorskiego. Policyjny radiowóz jechał za fordem, którego kierowca rozmawiał przez telefon komórkowy. Zgodnie z nowym taryfikatorem, który wszedł w życie w czerwcu, za coś takiego kierowca otrzymuje 5 pkt i mandat 200 zł. I aby kierowcy forda punkty i mandat „wręczyć” policjanci zatrzymali samochód. Podczas kontroli okazało się jednak, że z tym będzie kłopot. Kierowca, 29-latek, właśnie za zbyt dużą liczbę punktów karnych miał zabrane prawo jazdy w 2010 roku i dotychczas nawet nie próbował wyrobić nowego. Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży wobec tego policjanci wystawili mu mandat na kwotę 500zł. 

Drugie zdarzenie o którym informują policjanci wydarzyło się w Starej Łomży nad rzeką. Tu do kontroli zatrzymali samochód kia sephia. Okazało się, że młoda dziewczyna która siedziała za jego kierownicą była pijana. Badanie alkomatem 19-letniej łomżanki wykazało 1,2 promila alkoholu. Policjanci dziewczynie zabrali prawo jazdy i samochód, który trafił na policyjny parking. Kierująca będzie musiała zaś tłumaczyć się przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę