Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty

Pijany 20-latek zagroził nieletniemu pobiciem i zabrał mu rower. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Łomży. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci ruszyli w pościg i szybko ujęli napastnika. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie i trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KPM w Łomży do zdarzenia doszło około 19.15 na Alei Piłsudskiego. Nieletni był akurat na wycieczce rowerowej z tatą, ale odjechał od niego na znaczną odległość. Wtedy zaatakował go 20-late. Grożąc zabrał rower i uciekł. Ojciec, który widział zawiadomił policję. Wysłani na miejsce policjanci w bezpośrednim pościgu dogonili złoczyńce i odzyskali skradziony rower. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę