Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł w Hanowerze

Główne zdjęcie
fot. KGP

28-letni Arkadiusz Ch. był poszukiwany w związku z rozbojami, których się dopuścił na terenie Łomży. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne czyny. Warunkowo zwolniony z więzienia na wolności dopuścił się kolejnego brutalnego napadu. Dzięki pracy policjantów z KWP w Białegostoku, KGP oraz z Niemiec mężczyzna został zatrzymany i w chwili obecnej znajduje się w areszcie śledczym.

28-letni Arkadiusz Ch., miał na swoim koncie dwa listy gończe w związku z rozbojami, których dokonał wraz z dwoma kompanami na terenie Łomży. Już wcześniej odbywał kary pozbawienia wolności za przestępstwa, których się dopuścił. Został warunkowo zwolniony z więzienia, ale po raz kolejny dokonał brutalnego rozboju. Aby uniknąć kary, mężczyzna uciekł za granicę. Sprawą poszukiwań od początku zajmowali się funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Ich praca operacyjna przyniosła efekty – ustalili, że Arkadiusz Ch. przebywa na terenie Niemiec i ukrywa się w Hanowerze. Wtedy do gry weszli także poszukiwacze z Biura Kryminalnego KGP i wspólnie nawiązali kontakt z ambasadą Niemiec oraz niemieckimi policjantami. Dzięki wspólnej pracy i odpowiedniemu skoordynowaniu wszystkich działań ustalili dokładny adres pod którym przebywał.

Arkadiusz Ch. został zatrzymany w mieszkaniu w Hanowerze, w którym się ukrywał. Kompletnie nie spodziewał się widoku policjantów. 28-latek został natychmiast przewieziony do policyjnego aresztu. 25 lipca w policyjnym konwoju został przewieziony na polsko - niemiecką granicę i przekazany funkcjonariuszom z naszego kraju. Arkadiusz Ch. obecnie przebywa w areszcie śledczym. Ma do odsiadki 5,5 roku za przestępstwa, których dokonał w Polsce.

źródło – KGP


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę