Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Urzędowa skoda miała wypadek

Urzędowa Skoda Oktawia, którą zazwyczaj jeździ burmistrz Stawisk nocą uderzyła w bok tira po czym odjechała z miejsca zdarzenia – tak rano mówiła aspirant Anna Makarewicz z KPP w Kolnie. Według jej relacji policja odnalazła samochód, ale nie chciała powiedzieć gdzie i mówiła, że musi zostać ustalone kto siedział za kierownicą, bo jest dwóch "nn-ów" - Skoda nie odjechała, lecz gdy policjanci dotarli na miejsce znajdowała się w rowie obok jezdni – mówił dwie godziny później podinsp. Andrzej Baranowski z KWP w Białymstoku. - Był tam też mężczyzna, który twierdził, że to on prowadził ten samochód.

Do zdarzenia doszło około godziny 22.00 w Stawiskach na ulicy Łomżyńskiej, która jest fragmentem przebiegającej przez miasteczko drogi nr 61. I to część wspólna obu relacji.  
- Skoda Oktawia z nieznanych przyczyn zjechała na lewy pas i uderzyła w bok ciężarówki po czym skoda oddaliła się w nieznanym kierunku – mówi aspirant Anna Makarewicz z KPP w Kolnie Makarewicz dodając, że w sumie nie było to groźne zdarzenie, bo nikomu nic się stało.  
- Skoda nie oddaliła się. Ze zgłoszenia które dyżurny policji odebrał wynikało, że po uderzeniu w lawetę zapaliła się, ale gdy policjanci dotarli na miejsce pożaru nie było, a samochód stał w rowie – mówi podinsp. Andrzej Baranowski rzecznik prasowy KWP w Białymstoku.   
Policjanci są zgodni także co do tego, że skoda zarejestrowana jest na Urząd Miejski w Stawiskach. Kto kierował pozostaje zagadką?  
- W raporcie jest mowa o nieznanym kierowcy – podawała rano aspirant Makarewicz.   
Dopytywana wyjawiła, że policjanci będą musieli ustalić kto kierował samochodem, bo jest dwóch „NN-ów”. Na kolejne pytania już nie odpowiada, ale żąda aby przesłać je w formie pisemnej.   
- Jak policjanci dotarli na miejsce zdarzenia to był tam mężczyzna w wieku 31 lat, który mówił, że to on jechał tym samochodem i po przebadaniu wyszło, że był on trzeźwy – mówi Andrzej Barnowski z KWP. - Dziś policjanci przesłuchują świadków, aby to ostatecznie ustalić - dodaje

Burmistrza Stawisk dziś w urzędzie nie ma - jak nam powiedziano jest na urlopie. Dziś jest na urlopie "na żądanie", a od jutra do 17 sierpnia ma być na zaplanowanym wcześniej urlopie wypoczynkowym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę