Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pijany na quadzie

2,8 promila alkoholu „wydmuchał” z siebie 38 letni kierowca quada. Policjanci zatrzymali go wczoraj po południu na krajowej 64. w okolicach Wizną. Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży policjanci pojazd zatrzymali, bo ani kierowca ani pasażer nie mieli kasków.

Okazało się jednak, że brak kasku to nie jedyne przewinienie. Podczas kontroli okazało się, że kierowca quada jest pijany. Badanie alkomatem dało wręcz oszałamiający wynik 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci nie mogli też od razu zabrać kierowcy prawa jazdy, bo ten dokumentów akurat przy sobie też nie miał.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę