Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wiceprezes PAIiIZ zaprasza przedsiębiorców na targi

Główne zdjęcie
Bożena Czaja, wiceprezes Państwowej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (fot. Łukasz Czech UM Łomża)

- Mam nadzieję, że łomżyńscy przedsiębiorcy będą teraz do nas częściej się odzywać i aplikować o sfinansowanie kolejnych wyjazdów na międzynarodowe targi, imprezy wystawiennicze, seminaria i konferencje gospodarcze – zachęcała Bożena Czaja, wiceprezes Państwowej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, która przyjechała do Łomży, aby promować program PAIiIZ „Promocja gospodarcza Polski Wschodniej”. - W stu procentach finansujemy stoisko targowe, bilet, hotel i organizację spotkań - zapewniła.

Na spotkanie z wiceprezes  Państwowej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych do ratusza przybyło kilkunastu przedsiębiorców. Kilku chwaliło PAIiIZ za dobrą organizację dotychczasowych targów i cennych spotkań z przedsiębiorcami z zagranicy w polskich ambasadach i konsulatach. Byli zainteresowani udziałem w kolejnych targach. 
- Jesteśmy od siebie nawzajem uzależnieni: jeżeli wy nawiążecie korzystne kontakty biznesowe, to jest to nasz wspólny sukces.  A jeśli wam się nie uda, to nie mamy czym się chwalić – mówiła Bożena Czaja zachęcając aby łomżyńscy przedsiębiorcy „z naszą pomocą przedstawiali, promowali i eksportowali za granicę swoje najlepsze produkty oraz szukali partnerów do inwestycji w Polsce”. 
- Małe i średnie firmy znowu wracają do łask – podkreślała wiceprezes PAIiIZ

Agencja na projekt „Promocja gospodarcza Polski Wschodniej” w latach 2009 – 2015 ma do wydania 86 mln zł.

Mirosław R. Derewońko

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę