Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Poważny wypadek nastoletnich rowerzystów

13-letnia dziewczynka z poważnym urazem głowy trafiła do szpitala po tym gdy w prowadzony przez nią rower uderzył inny nastoletni rowerzysta. Do wypadku doszło w niedzielę po południu na ul. Górnej w Łomży. Jeszcze w niedzielę wieczorem dziewczynka przeszła w łomżyńskim szpitalu operację trepanacji czaszki.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży do wypadku doszło przed godziną 16. Policję o zdarzeniu zawiadomił dyżurny pogotowia ratunkowego informując, że do szpitala właśnie przewieziono ranną dziewczynkę. 
Z ustaleń policji wynika, że w prowadzony przez 13-łatkę rower uderzył 16-letni rowerzysta, który jechał ul. Górną w kierunku ul. Kierzkowej. Jak podaje Brulińska 16-latek tłumaczył policjantom, że prowadziła ona rower środkiem drogi, a on próbował ją ominąć i hamować, ale nie udało się i uderzył w tylne koło jej roweru. Dziewczynka przewróciła się uderzając głową w jezdnię i straciła przytomność. W takim stanie została zabrana przez pogotowie do szpitala. W policyjnym raporcie jest informacja o tym, że jeszcze wczoraj dziewczynka przeszła operację trepanacji czaszki. Wskazaniem do wykonania tego zabiegu są najczęściej krwiaki wewnątrzczaszkowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę