Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Dostawczy peugeot spłonął w środku dnia

Samochód marki Peugeot stanął nagle w płomieniach na rogu alei Legionów i ulicy Spokojnej w Łomży. Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przyjęli zgłoszenie o godz. 15.32...

Do akcji wyjechał jeden zastęp strażaków, któremu gaszenie dostawczego busa zajęło 42 minuty. Oficer dyżurny KM PSP przypuszcza, że przyczyną ognia było „prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej”. Przyczyny i okoliczności niespodziewanego zdarzenia ustalają łomżyńscy policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę