Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Dokumentacja pod Via Baltica do uzupełnienia

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku musi uzupełnić dokumentację przygotowaną na potrzeby decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach budowy Via Baltica. Decyzję taką podjął Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Białymstoku, który od marca analizował dokumenty dostarczone przez drogowców.

RDOŚ prowadzi postępowanie administracyjne dotyczące wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie drogi ekspresowej S 61 na odcinku Ostrów Mazowiecka (S8) – Łomża – Stawiski – Szczuczyn (z wyłączeniem obwodnicy Stawisk). Łącznie ten fragment Via Baltica ma mieć długość ponad 86 km i obejmuje także obwodnicę Łomży, która miałaby przebiegać po zachodniej stronie miasta. 
RDOŚ procedurę wszczął na wniosek białostockiej GDDKiA, która dopiero po uzyskaniu tej decyzji będzie mogła wystąpić o „pozwolenie na budowę” czyli w tym wypadku zgodę na realizację inwestycji drogowej. 
- Przekazanie dokumentów do uzupełnienia jest standardową procedurą – mówi Rafała Malinowski z białostockiego oddziału GDDKiA.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę