Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Tir wjechał w dom w Zambrowie

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Łotewski kierowca tira zjechał z krajowej „ósemki” na pobocze i uderzył w dom. Na szczęście budynek był niezamieszkały i nikogo tam nie było. Kierowca, 56-latek trafił do szpitala. . Po wypadku droga była zablokowana przez ponad cztery godziny.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło nocą tuż po godzinie 2.30 na ulicy Ostrowskiej, będącej częścią przebiegającej przez Zambrów drogi krajowej nr 8. 56-letni Łotysz jadąc mercedesem z naczepą w kierunku Białegostoku z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego tir zjechał na lewe pobocze drogi i uderzył w stojący tam dom. Następnie ciężarówka przewróciła się na bok tarasując część jezdni. Kierowca trafił do szpitala na obserwację. Badanie pobranej od niego krwi wykaże, czy był trzeźwy .

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę