Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Ciepło nasze coraz droższe...

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, które przez cały rok ogrzewa wodę w kranach mieszkań większości łomżan, a od jesieni do wiosny ogrzewa także całe mieszania już po raz drugi w tym roku podnosi ceny. W sumie podwyżka wyniesie ponad 10%.

- Pierwsza podwyżka weszła w życie od 1 czerwca. Wówczas ceny energii cieplnej wzrosły o 8,7% - mówi Ryszard Fiodorowicz, wiceprezes MPEC Łomża. 
Kolejna podwyżka, choć już znacznie niższa ma wejść w życie od 1 sierpnia. Ceny ciepła tym razem mają wzrosnąć o kolejne 1,87%. Na obie podwyżki cen w MPEC zgodę wyraził Urząd Regulacji Energetyki (URE).

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę