Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Z poczty w Nowogrodzie trafił do aresztu

37-letniego mężczyznę zatrzymali łomżyńscy policjanci, ponieważ jest podejrzewany o napad na pocztę w Nowogrodzie 6. lipca około godziny 13. Grożąc pracownicom przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania pieniędzy. Rozbił szybkę oddzielającą część dla klientów od części dla pracowników i zabrał stojącą na ladzie tackę z bilonem w kwocie około 150 zł...

Nad ustaleniem tożsamości sprawcy funkcjonariusze pracowali kilkanaście dni. 
- Kobiety z poczty żądanych pieniędzy napastnikowi nie wydały, lecz włączyły instalację alarmową – relacjonuje Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. -  Wtedy to spłoszony napastnik uciekł. Na miejsce udali się zaalarmowani policjanci, którzy opracowali portret pamięciowy sprawcy. 
Przez kilkanaście dni intensywnie pracowali nad ustaleniem jego tożsamości. 
- Dzięki żmudnej pracy policjanci zatrzymali w miniony poniedziałek w Łomży całkowicie zaskoczonego 37-letniego mężczyznę, podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa – kontynuuje Ewelina Szlesińska. - Przyznał się do zarzutu o napadzie, a wczoraj na wniosek prokuratora i policji sąd zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.
Mężczyźnie grożą nie mniej niż trzy lata pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę