Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sobotni rozbójnik w areszcie

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 23-latek z Łomży podejrzewany od dokonanie rozboju, dwóch kradzieży i groźby. Do wszystkich czterech zdarzeń doszło w sobotę na terenie Łomży. Poszkodowani swoje straty oszacowali w sumie na blisko 3 tysiące złotych.

Jak podaje policja, w pierwszym przypadku sprawca na ulicy Kopernika dokonał rozboju na 26-letnim mężczyźnie. Najpierw uderzał swoją ofiarę po całym ciele, a następnie zabrał telefon komórkowy i uciekł. Kilka godzin później na ulicy Zjazd wyrwał z rąk 12-latka telefon i zagroził chłopcu pobiciem, jeśli ten poskarży się rodzicom lub powiadomi Policję. Kolejne zdarzenie miało miejsce w okolicach plaży miejskiej. Wtedy to sprawca podbiegł do 15-latka i zerwał mu z szyi złoty łańcuszek.
Sprawcę tych zdarzeń policjanci zatrzymali w poniedziałek. 23-latek podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Okazało się, że nie był to pierwszy konflikt mężczyzny z prawem. Wczoraj Sąd Rejonowy w Łomży, na wniosek prokuratora, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę