Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

T-Mobile będzie lepsza, ale najpierw mogą być utrudnienia

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci T-Mobile zapowiada uruchomienie w Łomży i okolicach „najnowocześniejszej sieci telekomunikacyjnej w Polsce”. Będzie m.in. jeszcze lepszy zasięg i szybszy Internet niemniej zanim to nastąpi korzystających z tej sieci czeka kilka tygodni utrudnień. „W czasie wymiany sprzętu, każda ze stacji należących do PTC zostanie wyłączona na nie dłużej niż trzy godziny. Po wymianie nadajnika przeprowadzona zostanie optymalizacja sieci. Proces ten potrwać może do 2 tygodni i w tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w korzystaniu z usług” - podał operator w przesłanej nam informacji. Prace modernizacyjne na stacjach bazowych zlokalizowanych w Łomży rozpoczynają się dzisiaj.

- W celu minimalizacji niedogodności związanych z tym procesem – na tyle, na ile będzie to możliwe – prace będą prowadzone w nocy i godzinach najmniejszego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne – zapewnia operator dodając, że po przeprowadzeniu modernizacji „klientom oferowane będą usługi za pośrednictwem najnowocześniejszej i najlepszej jakościowo sieci telekomunikacyjnej”. - Poprawa wydajności oraz ponowna optymalizacja całej sieci przełoży się na dalsze podnoszenie jakości oferowanych usług, a także wpłynie na poprawę zasięgu oraz zwiększenie szybkości transmisji danych. Dzięki temu w sposób jeszcze bardziej komfortowy użytkownicy będą mogli korzystać usług mobilnego Internetu w telefonach, laptopach i innych urządzeniach. Nowa sieć umożliwi w przyszłości oferowanie także kompletnie nowych rozwiązań – podano w informacji.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę