Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Nieudany napad na pocztę w Nowogrodzie

Po południu na pocztę w Nowogrodzie wszedł niezamaskowany mężczyzna i zażądał od pracujących tam kobiet wydania pieniędzy. Napad się nie udał, bo jedna z pracownic włączyła alarm napadowy i wystraszony mężczyzna uciekł. Zdarzenie potwierdza st sierż. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. Jak mówi policjanci szukają napastnika.

Na miejscu trwają jeszcze czynności dochodzeniowo-śledcze. Na razie nie wiadomo jak dokładnie przebiegało zdarzenie i czy napastnik był uzbrojony. Wiadomo, że do zdarzenia doszło po godz. 13.00, że w chwili zajścia na pocznie nie było innych klientów.  Według pierwszych ustaleń napastnikiem miał być mężczyzna szczupłej budowy ciała, około 175 cm wzrostu, z czarnym wąsem i w czarnej czapce.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę