Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Bezrobotnych ubyło, pracy też...

W porównaniu do stanu na koniec maja poziom bezrobocia w czerwcu zmniejszył się o 179 osób tj. o 2,8 %. Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży w końcu czerwca 2012 roku wyniosła 6097 osób. Niemal 2/3 z nich to mieszkańcy Łomży. W czerwcu do urzędu wpłynęło 86 ofert pracy, a pracę podjęło 273 bezrobotnych, czyli o 37 osób mniej niż w maju.

Zgodnie z danymi PUP w czerwcu do urzędu zgłosiło 340 bezrobotnych, w tym 246 nie posiadało prawa do zasiłku. W tym samym czasie wyrejestrowano 517 osób bezrobotnych. Według pracowników urzędu zanotowany spadek poziomu bezrobocia związany jest m.in. z podjęciami pracy niesubsydiowanej przez bezrobotnych, kierowaniem osób bezrobotnych na aktywne formy oraz z nie potwierdzeniem gotowości do pracy i dobrowolnej rezygnacji ze statusu bezrobotnego.

Stopa bezrobocia dla PUP w Łomży na koniec czerwca 2012 roku wyniosła 14,3 %, przy czym dla miasta Łomży było to 16%.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę