Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek samochodowy na DK 61 w Chojnach

Trzy rozbite samochody i trzy ranne osoby to skutek wypadku, do jakiego doszło przed godz. 10 w sobotę na trasie krajowej z Łomży do Ostrołęki.

Ze wstępnych ustaleń policji i nieoficjalnych informacji od ludzi na miejscu, do wypadku doszło na skrzyżowaniu w Chojnach. Prawdopodobnie samochód jadący od strony Łomży skręcał w lewo, gdy w tym samym czasie z naprzeciwka od strony Miastkowa pędziło drugie auto. Rozpędzony samochód staranował najpierw skręcający pojazd, po czym uderzył w drugie auto, znajdujące się wówczas w bezpośrednim sąsiedztwie zdarzenia. 
W akcji ratowniczej uczestniczyły trzy zastępy strażackie: dwa z KM PSP w Łomży i jeden z OSP w Miastkowie oraz patrol policji. Ekipa pogotowia ratunkowego odwiozła do szpitala Wojewódzkiego trzy osoby: kobietę z połamanymi żebrami i dwóch mężczyzn z ogólnymi obrażeniami ciała.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę