Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Bezpiecznej wakacyjnej jazdy...

Łomżanie, którzy skorzystali z akcji firmy „Pryma 1” i koncernu „LOTOS” już spokojnie mogą szykować się do wakacyjnego wyjazdu. Ich samochody są sprawne i gotowe na pokonanie nawet tysięcy kilometrów po drogach, a czasami i bezdrożach Polski, Europy czy świata. Przez trzy kolejne tygodnie czerwca kierowcy, którzy w stacji „Pryma 1” przy Alei Legionów 147F w Łomży (dawny POM) wymienili olej w swoich samochodach na LOTOS zyskiwali darmowy przedwakacyjny przegląd samochodów. - Nasi mechanicy w każdym z samochodów kontrolowali siedem newralgicznych punktów mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy – mówi Hanna Gosk, właścicielka firmy „Pryma 1”.

A o tym jak ważne jest to, że w wyczekiwaną wakacyjną podróż wybierzemy się sprawnym i „bezpiecznym” samochodem nikogo nie trzeba przekonywać. Od tego czym jedziemy często uzależniamy także to dokąd... 
- Samochody, które kontrolowaliśmy w ramach naszej wspólnej akcji z LOTOS-em były różne. Najczęściej miały 5-6 lat i na licznikach powyżej stu tysięcy kilometrów. Kierowcy chcieli mieć pewność, że podczas letniej podróży nie spotka ich jakaś niemiła niespodzianka – mówi Hanna Gosk.
I ta akcja przed przydarzeniem się takiej niespodzianki miała pomóc uchronić. Dobry olej, a takimi są produkty LOTOS-u, chroni silnik, a mechanicy z „Prymy 1” sprawdzili to czego awaria mogłaby popsuć każdą podróż. 
- Kontrolowaliśmy w samochodach siedem newralgicznych punktów mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy. To wszelkiego rodzaju płyny, a także koła, wycieraczki, oświetlenie, akumulator, wydech i hamulce  - wymienia właścicielka firmy, która na łomżyńskim rynku motoryzacyjnym nieprzerwanie działa już od 1995 roku. - Zdarzały się różne usterki. Łyse opony widać, ale do wnętrza akumulatora to niewielu zagląda. A nasi mechanicy i to sprawdzali i były takie przypadki, że w komorach akumulatorów nie było już prawie żadnych płynów - mówi. 
Dodajmy, że salon „Pryma 1” może pochwalić największym nie tylko w Łomży, ale i w regionie wyborem olei silnikowych, ale także opon samochodowych i akumulatorów.  
- Przedwakacyjna akcja cieszyła się bardzo dużą popularnością. Powiem tylko, że w jej ramach wymieniliśmy setki litrów olejów silnikowych zastępując je najwyższej jakości olejami LOTOS – mówi Hanna Gosk. 

Wielki Piknik z LOTOS-em w „Prymie 1”
Poza darmowym sprawdzeniem samochodów wszyscy klienci „Pryma 1”, którzy skorzystali z akcji  i od 4 do 23 czerwca wymienili w tej stacji olej na LOTOS otrzymywali także zaproszenia na Wielki Piknik z LOTOS-em w „Prymie 1”. W sobotę 23 czerwca na głównym placu stacji  przy Alei Legionów 147F,  przekąszając i popijając to i owo można było pobawić się przy muzyce na żywo. 
- To był piknik rodzinny. Były konkursy dla kierowców, ale także zabawy dla dzieci z którymi do nas przyjechali. Nikt się nie nudził i nie tracił czasu, bo gdy nasi klienci bawili się, mechanicy mogli serwisować ich samochody – mówi Hanna Gosk.
A w licznych konkursach do zdobycia było wiele ciekawych i cennych nagród. Można było na przykład wygrać bezpłatną wymianę oleju silnikowego w samochodzie. 
- Cieszymy się, że zarówno ten nasz piknik jak i cała akcja została tak dobrze odebrana przez  mieszkańców. Zorganizowaliśmy ją po raz pierwszy, ale już mogę powiedzieć, że będą kolejne – uśmiecha się Hanna Gosk życząc wszystkim bezpiecznej wakacyjnej jazdy...

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę