Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

MOSiR (chwilowo?) bez Sasinowskiego

Prezydent Mieczysław Czerniawski cofnął dziś pełnomocnictwo udzielone dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży Zbigniewowi Sasinowskiemu W tym samym dniu powierzył obowiązki dyrektora MOSiR w Łomży Sławomirowi Grygo, dotychczasowemu pracownikowi MOSiR, zatrudnionemu na stanowisku menedżera sportu w dziale organizacji imprez i marketingu – podała Anna Sobocińska, rzecznik prasowy prezydenta Łomży. Sławomir Grygo ma pełnić obowiązki dyrektora MOSiR na okres 3 miesięcy, od dnia 21 czerwca 2012 roku do dnia 20 września 2012 roku, nie dłużej jednak niż do dnia powrotu dotychczasowego dyrektora MOSiR na stanowisko pracy.

- Decyzja Prezydenta Łomży podyktowana jest koniecznością zapewnienia skutecznego zarządzania jednostką w sytuacji nieobecności dyrektora, który nie może wykonywać obowiązków służbowych z powodu usprawiedliwionej nieobecności – podaje Sobocińska. -
Podstawą działania kierującego miejską jednostką organizacyjną jest nie tylko fakt sprawowania funkcji, ale również posiadanie pełnomocnictwa do wykonywania tego zarządu. Prezydent Łomży udzielił takiego pełnomocnictwa osobie czasowo sprawującej funkcje dyrektora, w miejsce trzech istniejących pełnomocnictw. 
Wdrożenie jednolitej odpowiedzialności za wykonywane działania MOSIR-u jest niezbędne zwłaszcza w zbliżającym się okresie wakacyjnym, kiedy to jednostka będzie organizatorem wielu letnich zajęć dla dzieci – dodaje Sobocińska.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę