Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Veneda mało lokalna

Główne zdjęcie
Budowa Galerii Veneda

Galeria Veneda w Łomży ma być uruchomiona za pięć miesięcy, tymczasem, jak wynika z informacji przekazanych przez Wojciecha Gepnera z Echo Investment, firma wynajęła dotychczas 80 proc. powierzchni. I choć przedstawiciel developera podaje, że „bardzo się cieszymy, że w Galerii Veneda obecne będą sklepy i lokale prowadzone przez miejscowych przedsiębiorców” to okazuje się, że z 80 sklepów i punktów usługowych, które mają działać w budowanej u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej pierwszej w Łomży galerii handlowej z hipermarketem, tylko trzy będą lokalnych przedsiębiorców, a jeden z nich jest z Ostrołęki.

Jak podaje Wojciech Gepner z Echo Investment w Galerii Veneda zostanie otwarty salon fryzjersko-kosmetyczny znanej w Łomży firmy Beauty Sun, a poza usługami kosmetyczno-fryzjerskimi będzie w nim można skorzystać również z solarium. Kolejny lokal prowadzony przez lokalnego przedsiębiorcę to kawiarnio-lodziarnia Cafe Rialto (Ostrołęka). Trzecim lokalnym punktem ma być Koralik - sklep z biżuterią, torebkami i akcesoriami do włosów. 

W galerii, na prawie 16 tys. mkw. przeznaczonych pod wynajem, znajdzie się 80 sklepów i punktów usługowych. Najważniejszym i największym z nich będzie hipermarket Tesco Extra. Poza tym mają tu być także sklepy: RTV Euro AGD, Reserved, CCC, Rossmann, House, Cropp, Mohito, Orsay, Martes Sport, Kari, Grycan, Apteka Pod Różą, Matras, Artimex, Kwiatoteka. 

Zakończenie budowy Galerii Veneda planowane jest na listopad.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę