Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Veneda mało lokalna

Główne zdjęcie
Budowa Galerii Veneda

Galeria Veneda w Łomży ma być uruchomiona za pięć miesięcy, tymczasem, jak wynika z informacji przekazanych przez Wojciecha Gepnera z Echo Investment, firma wynajęła dotychczas 80 proc. powierzchni. I choć przedstawiciel developera podaje, że „bardzo się cieszymy, że w Galerii Veneda obecne będą sklepy i lokale prowadzone przez miejscowych przedsiębiorców” to okazuje się, że z 80 sklepów i punktów usługowych, które mają działać w budowanej u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej pierwszej w Łomży galerii handlowej z hipermarketem, tylko trzy będą lokalnych przedsiębiorców, a jeden z nich jest z Ostrołęki.

Jak podaje Wojciech Gepner z Echo Investment w Galerii Veneda zostanie otwarty salon fryzjersko-kosmetyczny znanej w Łomży firmy Beauty Sun, a poza usługami kosmetyczno-fryzjerskimi będzie w nim można skorzystać również z solarium. Kolejny lokal prowadzony przez lokalnego przedsiębiorcę to kawiarnio-lodziarnia Cafe Rialto (Ostrołęka). Trzecim lokalnym punktem ma być Koralik - sklep z biżuterią, torebkami i akcesoriami do włosów. 

W galerii, na prawie 16 tys. mkw. przeznaczonych pod wynajem, znajdzie się 80 sklepów i punktów usługowych. Najważniejszym i największym z nich będzie hipermarket Tesco Extra. Poza tym mają tu być także sklepy: RTV Euro AGD, Reserved, CCC, Rossmann, House, Cropp, Mohito, Orsay, Martes Sport, Kari, Grycan, Apteka Pod Różą, Matras, Artimex, Kwiatoteka. 

Zakończenie budowy Galerii Veneda planowane jest na listopad.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę