Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Ciepłej wody nie ma – pływalnie też zamknięte

Obie pływalnie miejskiej w Łomży dziś nie funkcjonują. Ma to związek z przerwą w dostawie energii cieplnej z miejskiej sieci ciepłowniczej, ale nie tylko. W pływalni przy ul. Niemcewicza 17 rozpoczęła się coroczna przerwa technologiczna i ona zacznie działać dopiero za miesiąc.

Jak poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży przerwa w dostawie ciepła do odbiorców w mieście jest podyktowana koniecznością przeprowadzenia przeglądu komina ciepłowni. Prace zaplanowano od 18 do 22 czerwca 2012 r. (poniedziałek-piątek). W związku z tym, że ciepłownia zaopatruje także łomżyńskie pływalnie i one na ten czas zostały zamknięte.  Pływalnia Miejska przy ul. Wyszyńskiego 15  ponownie ma ruszyć zaraz po ponownym włączeniu łomżyńskiej ciepłowni czyli w sobotę 23 czerwca o godzinie 14:00.  Natomiast drugi z łomżyńskich basenów – ten przy SP nr 10 - jest zamknięty od soboty powodu tradycyjnej corocznej przerwy technologicznej, która  potrwać ma do 22 lipca.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę