Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Okradł piwnice na 7 tys zł

Policjanci zatrzymali 18-latka, który w Łomży włamywał się i okradał piwnice. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ukradł w tym czasie między innymi pięć rowerów, wkrętarkę, frezarkę a nawet torbę podróżną. Łączna wartość skradzionych przedmiotów wyniosła ponad 7000zł.

Do zatrzymania złodzieja doszło w sobotę. Jak podaje st sierż. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży mężczyźnie przedstawiono łącznie 9 zarzutów. Młodzieniec przyznał się do włamań i kradzieży. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę