Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kłusownik zatrzymany... na rybach

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który na starorzeczu Biebrzy nielegalnie łowił ryby. Zabezpieczyli 3 szczupaki, 7 linów i 2 karasie oraz sprzęt, który posiadał przy sobie. Za nielegalny połów ryb grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Do zatrzymania kłusowania doszło w Boże Ciało o świcie. Okazał się nim 56-letni mieszkaniec gminy Wizna. Poza rybami, o łącznej wadze ok. 7 kg przy mężczyźnie policjanci znaleźli sieć rybacką, a następnie przeszukując pomieszczenia należące do mężczyzny ujawnili kolejne dwie sieci.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę