Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Policjanci w ramach akcji profilaktycznej informują o zasadach „bezpiecznego kibicowania”.

Policjanci, kolportują ulotki dotyczące „bezpiecznego kibicowania” w hotelach i stacjach paliw w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego. Kampania społeczna pod nazwą „Łomżyńscy Kibice – Wzorowi Kibice”, realizowana przez mundurowych z Łomży, ma na celu propagowanie bezpiecznych zachowań i utrwalanie postawy zgodnego z prawem zachowania podczas meczów piłkarskich.

„Łomżyńscy Kibice – Wzorowi Kibice” to kampania społeczne łomżyńskich policjantów, realizowana w ramach ogólnopolskiego programu „Razem Bezpieczniej”, mająca na celu propagowanie bezpiecznych zachowań i utrwalanie zgodnego z prawem wizerunku kibica. Jej uroczysta inauguracja odbyła się w marcu. Wczoraj i dziś, łomżyńscy policjanci kolportowali na terenie hoteli, stacji paliw w Łomży oraz na terenie powiatu łomżyńskiego ulotki informujące o bezpiecznych zachowaniach stadionowych. Ulotki pojawiać się będą również w obiektach przy głównych trasach, oraz w miejscach, gdzie spodziewane są przejazdy kibiców zmierzających na Euro 2012.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę