Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Kolejne samobójstwo? W ubiegłym roku życie odebrało sobie ponad 20 osób.

Wstępne ustalenia przeprowadzonej dziś sekcji zwłok 43–letniej kobiety i jej 12–letniego syna, których wiszące ciała znaleziono wczoraj w jednym z mieszkań przy ul. Porucznika Łagody w Łomży wskazują, że przyczyną ich śmierci mogło być powieszenie. Lekarz, która przeprowadzała sekcję na szyi matki i dziecka, zidentyfikowała typowe, charakterystyczne bruzdy wisielcze. I choć nie przesądza to o samobójstwie, to wiele wskazuje, że tak właśnie było.

Okazuje się, że mieszkańcy regionu stosunkowo często decydują się na desperacki  krok i odbierają sobie życie. Policjanci informują, że w ubiegłym roku tylko w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego samobójstwo popełniły 22 osoby. Prób samobójczych zgłoszonych policji było o kilka więcej.

Zgłoszone policji samobójstwa w 2011 roku:
Łomża 11 prób samobójczych - w tym 9 skutecznych
Jedwabne (posterunek) 9 prób - w tym 7 skutecznych
Nowogród (posterunek) 3 próby – wszystkie skuteczne
Śniadowo (posterunek) 3 próby – wszystkie skuteczne


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę