Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek przy pracy

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

44-letni mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń jakich doznał, gdy jego głowę ścisnęła opadająca „łyżka” ładowarki. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek we wsi Orzechówka pod Rajgrodem.

Ze wstępnych ustaleń grajewskiej policji wynika, że do wypadku doszło w trakcie pracy czterech mężczyzn przy montażu tzw. „łyżki” do ramienia wysięgnika ładowarki. Podczas rozruchu maszyny, jeden z nich schylił się, aby zabrać klucz, który został pod chwytakiem. Operator urządzenia najprawdopodobniej nie zauważył mężczyzny i opuścił „łyżkę”. Metalowy element ścisnął głowę 44–letniego pracownika. Mężczyzna z obrażeniami czaszki karetką przewieziony został do grajewskiego szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy 44-latek zmarł.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę