Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

13 lat ukrywał się...

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 43-letniego mieszkańca miasta, który przez blisko 13 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi m.in. za wprowadzanie w obieg fałszywych pieniędzy. Za 43-latkiem wydany był też Europejski Nakaz Aresztowania.

Dziś rano funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapukali do jednego z domów na terenie miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało, że może tam przebywać poszukiwany od blisko 13 lat mężczyzna. 43-letni mieszkaniec Łomży ścigany był m.in. za wprowadzenie do obrotu fałszywych pieniędzy w maju 1994r. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się,. Zatrzymany mężczyzna jeszcze dziś  trafi do aresztu, gdzie przez najbliższy okres będzie odsiadywał karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.
Zatrzymany poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy i Prokuraturę Rejonową w Łomży oraz Europejskim Nakazem Aresztowania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę