Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Złodzieje

Jeden ukradł rower z klatki schodowej, drugi wybił szybę w drzwiach sklepu aby skraść z niego papierosy i soki. W pierwszym przypadku straty właściciel oszacował na 1000zł, w drugim na 900 zł. Złodzieje działali w połowie maja w Łomży, wczoraj usłyszeli zarzuty i propozycje kar.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży obaj złodzieje są mieszkańcami Łomży. Jeden ma 18., drugi 22 lata. W przypadku złodzieja roweru, który wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze prokurator zaproponował karę 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata. W przypadku złodzieja, który włamał się do sklepu, a zrobił to w warunkach recydywy, prokurator chce aby kara wyniosła 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę