Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 czerwca 2020 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 1996

Technikum Ekonomiczne

Finanse i rachunkowość

Klasa IVA

Wychowawca: mgr Zofia Wąsik

  1. Arnista Agnieszka
  2. Czerniak Krzysztof Zenon
  3. Dołegowska Małgorzata
  4. Dudzińska Elwira
  5. Osowiecka Anna
  6. Dąbrowska Halina
  7. Hapunik Agnieszka
  8. Kedzierska Edyta
  9. Kolejman Marcin
  10. Kowalewska Magdalena
  11. Laskowska Agata
  12. Majewska Monika
  13. Maksymowicz Ewa
  14. Malinowska Barbara
  15. Mocarska Marta
  16. Niedzielska Małgorzata
  17. Orłowska Izabela
  18. Ogniewska Mariola
  19. Perkowska Sylwia
  20. Pruchała Mariusz
  21. Wardzińska Elżbieta
  22. Śmiarowska Anna
  23. Urnbanowska Urszula
  24. Wędrak Agnieszka
  25. Wiaksa Małgorzata
  26. Winnicka Agata
  27. Wolinśka Barbara Aleksandra
  28. Wysocka Anna Ewa
  29. Zareba Iwona
  30. Żymierczykiewicz Janusz
  31. Urbanek Maria Jolanta

 

Technikum Ekonomiczne

Bankowość

Klasa IV B wychowawca:mgr Małgorzata Rogalska

1.       Blusiewicz Małgorzata
2.       Dąbrowska Barbara
3.       Daniszewska Urszula
4.       Dardzińska Katarzyna
5.       Fabiszewska Anna
6.       Godomska Sylwia
7.       Gosk Arkadiusz
8.       Jemielity Grażyna
9.       Kalinowska Eliza
10.    Kasprzysiak Anna
11.    Kukowska Katarzyna
12.    Lutostańska Hanna
13.    Mateuszczyk Małgorzata
14.    Mieczkowska Małgorzata
15.    Milewska Sylwia
16.    Niedzwiecka Anna
17.    Nikanowicz Anna
18.    Nitkiewicz Aneta Katarzyna
19.    Piątka Wojciech
20.    Pisańska Izabela
21.    Puciłowska Beata
22.    Ramatowski Rober
23.    Rostkowska Anna
24.    Suska Justyna
25.    Wądołowska Alicja
26.    Wygadłowska Dorota
27.    Wejs Katarzyna
28.    Wilmczuk Małgorzata
29.    Zalewska Beata
30.    Zareba Luiza
31.    Zielińska Grażyna

Technikum Ekonomiczne

Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

klasa IV C wychowawca: mgr Paweł Drożyner

1.       Sarna Joanna
2.       Wołyniec Agnieszka
3.       Arciszewska Iwona
4.       Bajkiewicz Michał
5.       Bogdan Tomasz
6.       Cymek Grażyna
7.       Dąbek Ewa
8.       Drewnowska Agnieszka
9.       Dziemiński  Wojciech
10.    Gobiecki  Arkadiusz
11.    Jagiełko Agnieszka
12.    Jakubowski Wojciech
13.    Kowalik Wioletta
14.    Kozłowska Grażyna
15.    Kutyło  Magda
16.    Łowicka Anna
17.    Markowska  Katarzyna
18.    Mioduszewski Karol
19.    Jastrzębska Agnieszka
20.    Modzelewski Waldemar
21.    Narolewska Honorata
22.    Perkowska Monika
23.    Pezowicz  Maciej
24.    Plona  Artur
25.    Przestrzelski Jacek
26.    Rakowski Paweł
27.    Raszkiewicz Monika
28.    Rogińska Agnieszka
29.    Sawicki Sylwester
30.    Sokołowski Piotr
31.    Sutyniec Michał
32.    Śniedko Tomasz
33.    Turek  Radosław
34.    Witek Sylwia
35.    Wysocki Adam
36.    Zabielski Dariusz

Technikum Ekonomiczne

Ekonomika i organiz. przedsiębiorstw

Klasa IV E wychowawca: mgr Elżbieta Jastrzębska

  1. Andrychowska Aneta
  2. Andrzejczyk Ewa
  3. Arciszewska Aneta
  4. Bogusz Sylwia
  5. Borawska Ewa
  6. Bukowska Marta Sylwia
  7. Charubin Katarzyna
  8. Chludzińska Wioletta
  9. Chojnowska Grażyna
  10. Ciecierska Katarzyna
  11. Dudzińska Agnieszka
  12. Gralińska Maria
  13. Jasionkowska Elżbieta
  14. Kobus Marta
  15. Kopańczyk Anna
  16. Laskowska Agnieszka
  17. Leszczewska Aneta
  18. Macko Marta
  19. Mietelska Bogusława
  20. Netter Joanna Ewa
  21. Orłowska Anna
  22. Parda Sylwia
  23. Pijanowska Beata
  24. Samosiuk Katarzyna
  25. Sawicka Agnieszka
  26. Sulkowska Sylwia
  27. Supińska Iwona
  28. Szumowska Iwona Dorota
  29. Szyriańska Beata
  30. Teterycz Aneta
  31. Wysk Ewa
  32. Zamojska Agnieszka
  33. Zaorska Marta

Szkoła Policealna
Profil Administracja
Wychowawca: mgr Małgorzata Skrocka
1.     Tarnacka Marzena
2.     Czajkowska Agnieszka Sylwia
3.     Dąbrowska Teresa
4.     Drożyner Katarzyna
5.     Grochowska Halina
6.     Janas Grzegorz
7.     Jarząbek Marta
8.     Kołakowska Anna
9.     Kossakowska Beata
10. Kubrowski Adam
11. Łada Urszula
12. Łosiewska Hanna
13. Malesa Anna
14. Nawrocka Wiesława
15. Pieczyńska Agnieszka
16. Pokutko Grzegorz
17. Babińska Alina
18. Ptak Ewa
19. Rykaczewska Wanda
20. Safanowski Tomasz
21. Sieniecka Edyta
22. Sieszputowska Anna
23. Sikorska Marta
24. Suchocka Iwona
25. Tylenda Wioletta
26. Włodkowska Małgorzata
27. Wnorowska Ewa
28. Zalewska Emilia
29. Zakrzewska Marta
30. Zawistowska Anna

 

Szkoła Policealna

Profil Finanse i rachunkowość

Wychowawca: mgr Teresa Dąbrowska

1.     Boć Tomasz
2.     Chmielewska Agata
3.     Chrzanowski Sławomir
4.     Cieniewicz Urszula
5.     Cieszewska Katarzyna
6.     Dłużniewska Grażyna
7.     Duchnowska Katarzyna
8.     Dybowski Dariusz
9.     Falkowska Grażyna
10. Gembic Anna
11. Głębocka Dorota
12. Kaszubska Edyta
13. Konopka Grazyna
14. Korwek Bogusława
15. Kowalewska Agnieszka
16. Ladzińska Elzbieta
17. Modzelewska Joanna Barbara
18. Mogielnicka Jolanta
19. Mrozek Jarosław
20. Ostrowska Jolanta Renata
21. Pęza Małgorzata
22. Płaza Robert
23. Smakowska Iwona Diana
24. Sokołowska Agnieszka
25. Szeligowska Edyta
26. Targońska Jarosław
27. Trzaska Agnieszka
28. Zaruska Ewa

 

Szkoła Policealna

Profil Technik Handlowiec

Wychowawca: mgr Aneta Wiktorzak

1.     Bagiński Jacek
2.     Bajkowski Robert
3.     Bałdyga Beata
4.     Bączyk Ewa
5.     Białowąs Marzena
6.     Boguska Agnieszka
7.     Czarnecka Agnieszka
8.     Dziedzicka Agnieszka
9.     Dzierżko Piotr
10. Grabowska Alina
11. Kozłowska Urszula
12. Kozłowski Maciej
13. Krajewska Jolanta
14. Laskowska Małgorzata
15. Lubak Alicja
16. Milewski Jarosław
17. Niesterkowska Katarzyna
18. Ostrowska Iwona
19. Paczkowska Sylwia
20. Piotrkowska Anna
21. Rykaczewska Wioletta
22. Skrzypczak Joanna
23. Świszcz Anna
24. Tomasik Joanna
25. Tomaszek Piotr
26. Wyrwas Barbara

 

 

Elżbieta Szleszyńska
pon, 28 maja 2012 10:32
Data ostatniej edycji: śr, 29 lipca 2015 13:48:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę