środka, 16 października 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 2000

Liceum Ekonomiczne - Kl. IV A

Specjalność: Finanse i rachunkowość

Wychowawca: Elżbieta Jastrzębska

1.      Bacisz Anna
2.      Baczewska Emilia
3.      Bałazy Krystyna
4.      Banach Sylwia
5.      Chętnik Dorota
6.      Chrapowicka Luiza
7.      Godlewska Joanna
8.      Grudzińska Justyna
9.      Hawryłkiewicz Anna
10. Kania Urszula
11. Kisielewska Barbara
12. Kołakowska Anna
13. Konert Janina
14. Kowalczyk Kamila
15. Kowalczyk Marta
16. Kuczewska Anna
17. Kulesza Agnieszka
18. Kulesza Ewa
19. Langowska Anna
20. Leończuk Katarzyna
21. Podchul Diana
22. Porwisiak Katarzyna
23. Przychodzeń Aneta
24. Rogalska Edyta
25. Sipp Katarzyna
26. Sliwowska Marzena
27. Tońska Katarzyna
28. Trzcińska Agata
29. Wiktorzak Marta
30. Włodkowska Aneta
31. Żelachowska Marta

Liceum Ekonomiczne Kl. IV B

Specjalność: Bankowość

wychowawca:Małgorzata Rogalska

1.      Baczewska Magdalena
2.      Bajno Sebastian
3.      Bochenko Jacek
4.      Bogdańska Katarzyna
5.      Borawska Beata
6.      Buczyńska Emilia
7.      Czapko Adam
8.      Danielska Bożena
9.      Dziemiński Rafał
10. Dzieniszewska Iwona
11. Godlewska Monika
12. Jarmołowicz Tomasz
13. Jastrzębska Anna
14. Jurczak Krzysztof
15. Kalinowska Urszula
16. Karwowska Wioletta
17. Karolczuk Tomasz
18. Kosiński Marcin
19. Kossakowski Paweł
20. Kuczewski Karol
21. Kurpiowska Marta
22. Kwiatkowski Krzysztof
23. Kwiatkowski Przemysław
24. Łada Anna
25. Mariak Anna
26. Modzelewski Tomasz
27. Narowski Piotr
28. Olejnik Dariusz
29. Pruszko Grzegorz
30. Rogowska Elżbieta
31. Równa Katarzyna
32. Skrodzka Agnieszka
33. Sokołowska Beata
34. Truszkowska Agnieszka
35. Wiktorzak Bartosz
36. Zduńczyk Katarzyna

Liceum Ekonomiczne Kl. IV B2

Specjalność: Bankowość

1.  Baczewska Agnieszka
2.  Bulińska Izabela
3.  Brzeziak Piotr
4.  Brzózka Cezary
5.  Ciecierska Jolanta
6.  Ciołek Łukasz
7.  Daniszewska Hanna
8.  Dąbkowska Wiesława
9.  Duszczyk Agnieszka
10. Ekstowicz Marzena
11. Feltowicz Joanna
12. Grawkowska Linda
13. Gosiewski Rafał
14. Gedrowicz Edyta
15. Grabowska Wioletta
16. Gromska Agnieszka
17. Grzybiński Michał
18. Iwanowska Joanna
19. Jarosiewicz Tomasz
20. Jasionowska Magdalena
21. Jurek Emilia
22. Karwowska Elżbieta
23. Konopka Ewa
24. Kossakowska Marta
25. Makowska Ewa
26. Piekarska Agata
27. Polkowska Justyna
28. Rachuba Anna
29. Raczyński Krzysztof
30. Saniewska Anna
31. Sieniewska Sylwia
32. Wądołowska Małgorzata
33. Zalewska Dorota

Liceum Ekonomiczne  Kl. IV E

Specjalność:Ekonomilka  i organizacja przedsiębiorstw

wychowawca:Aneta Wiktorzak(IV kl. Jadwiga Rogalska)

1. Bruliński Adam
2. Ciborowska Ewelina
3. Czartoryski Piotr
4. Dąbrowska Emilia
5. Domalewska Marzena
6. Dzbeński Janusz
7. Dziekońska Anna
8. Filipkowski Tomasz
9. Gołaszewski Tomasz
10. Grzybińska Agata
11. Iliaszuk Grzegorz
12. Jackowska Paulina
13. Jankowska Emilia
14. Kaczyński Przemysław
15. Kepa Katarzyna
16. Kuczyńska Sylwia
17. Łupiński Karol
18. Mieczkowski Paweł
19. Nitkiewicz Sylwester
20. Okuniewska Justyna
21. Podeszwik Magda
22. Siekierkowska Malgorzata
23. Szymborska Anna
24. Śleszyński Jacek
25. Tercjak Anna
26. Trojanowski Bartosz
27. Ustaszewska Sylwia
28. Ustaszewski Jarosław
29. Wiśniewska Justyna
30. Zabielski Jarosław
31. Zalewska Monika
32. Żebrowska Joanna
33. Kryk Joanna

Szkoła Policealna

Profil: Administracja

Wychowawca Janusz Dobrzycki

1.Buczek Aneta
2.Chudziński Władysław
3.Chojnowska Agnieszka
4. Dudziński Marek
5. Gryglik Paweł
6. Jagielska Agnieszka
7. Kamińska Sylwia
8. Krasucka Monika Elżbieta
9. Jankowska Beata
10. Kownacka Małgorzata
11. Orłowska Elżbieta
12. Podbielska Katarzyna
13. Pogroszewska Adam
14. Rydzewska Justyna
15. Rębiś Kamila
16. Roszkowski Jarosław
17. Wawrzyniak Magdalena
18. Wiszowata Ewa Bogumiła
19. Rogowska Krystyna

 

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 28 maja 2013 10:30
Data ostatniej edycji: wt, 28 czerwca 2016 12:39:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę