Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Z zastępcy w Łomży na komendanta do Kolna

Główne zdjęcie
Robert Marciniak

Młodszy inspektor Robert Marciniak, nie jest już pierwszym zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Dziś pożegnał się z łomżyńską policją bo awansuje. Jeszcze dziś ma objąć stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie.

Robert Marciniak policjantem jest od 20 lat. Początkowo, do 1998 roku pracował w Łomży, później przeniósł się do Białegostoku, a  następnie do Legionowa, gdzie pracował w tamtejszym Centrum Szkolenia Policji. Stanowisko I zastępcy komendanta w Łomży objął w grudniu 2008 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę