Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W Nowogrodzie spłonęła stodoła

Kilkudziesięciu strażaków bierze udział w dogaszaniu pożaru dużej stodoły w Nowogrodzie. Pożar wybuchł nocą na terenie stadniny koni. Na szczęście zwierzęta nie ucierpiały. Ogień objął budynek w który przechowywane było około 600 bel siana. Strażacy mówią, że sytuacja jest już opanowana, ale dogaszanie potrwa jeszcze co najmniej kilka godzin.

Strażacy zgłoszenie o pożarze odebrali o godz.2.17 w nocy. Na miejsce zadysponowanych zostało siedem zastępów zawodowej i ochotniczej straży pożarnej. Budynek, który objął ogień jest bardzo duży, a płonące bele siana są trudne do ugaszenia.  Strażacy teraz muszą każdą z nich wyciągać ze spalonego budynku i oddzielnie przelewać wodą.
Przyczyny pożaru na razie nie są znane. Póki co ni oszacowano też wielkości strat.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę