Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejna mini plantacja marihuany

Trzech mężczyzn w wieku 18, 20 i 34 lat, którzy posiadali marihuanę i amfetaminę zatrzymali policjanci. Dodatkowo w mieszkaniu jednego z nich ujawniono plantację 13 sadzonek konopi indyjskich. Teraz funkcjonariusze ustalają skąd pochodziły narkotyki i do kogo miały trafić.

Łomżyńscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową, wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KWP w Białymstoku i przewodnikiem z psem służbowym wytresowanym do wykrywania zapachów narkotyków, w miniony czwartek w Łomży zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mogą nim podróżować osoby posiadające narkotyki. W aucie było trzech mieszkańców powiatu łomżyńskiego w wieku 18, 20 i 34 lata. W trakcie sprawdzania pojazdu, w jednym z jego schowków, mundurowi znaleźli torebki z marihuaną. Narkotyki odnalezione zostały także przy mężczyznach podróżujących samochodem. Policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 3,5 grama marihuany oraz ponad 3,5 grama amfetaminy. Dodatkowo w domu jednego z nich odkryli plantację 13 sadzonek konopi indyjskich. Cała trójka została zatrzymana i noc spędziła w policyjnym areszcie. Wszyscy usłyszeli wczoraj zarzuty posiadania środków odurzających, a jeden z nich dodatkowo zarzut uprawiania konopi. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i będą teraz odpowiadać za nie przed sądem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę