Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Akt oskarżenia przeciwko sutenerom

Zorganizowali w Łomży dom publiczny. Do prostytucji nakłaniali również osoby małoletnie. Prokurator Okręgowy w Łomży skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko organizatorom i tym którzy pomagali im w działalności sutenerskiej. Założycielem i kierownikiem grupy przestępczej był Tomasz T. W sumie na ławie oskarżonych zasiądzie dziewięć osób mieszkańców Łomży i okolic.

Aktem oskarżenia objęci zostali: Tomasz T., Karol G., Edyta W., Adrian R., Jacek K., Karol P., Rafał P., Ewa B. i Piotr K. Czterem pierwszym zarzuca się udział w zorganizowanej grupie przestępczej mającej na celu nakłanianie innych osób do prostytucji, ułatwianie jej prowadzenia, oraz czerpanie z niej korzyści majątkowej. Pozostałym pięciu oskarżonym zarzuca się nakłanianie do uprawiania prostytucji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej bądź ułatwianie jej uprawiania i czerpanie z tego korzyści majątkowej. Według prokuratury grupa  na terenie Łomży działała od maja 2010 do stycznia 2011.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę