Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Marihuana z Zawad

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 24-letni Krzysztof R. To on w piwnicy pod budynkiem gospodarczym w Zawadach ukrył profesjonalnie urządzoną hodowlę konopi indyjskich. Łomżyńscy policjanci znaleźli ją w ubiegłym tygodniu. Tam odnaleźli zarówno torebki z suszem, duże rośliny, jak i przygotowane już nowe sadzonki.

Film policyjny z miejsca gdzie uprawiane były konopie


Policjanci wspomagani przez „Arę” – psa wyszkolonego do tropienia zapachów narkotykowych, odnaleźli dwanaście krzaków konopi. 24-latek wyhodował je w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu ukrytym pod podłogą jednego z pomieszczeń gospodarczych. Funkcjonariusze podczas przeszukania posesji znaleźli w garażu ponad 280 gramów gotowego narkotyku zapakowanego w foliowych torebkach po 30 gramów. Rynkowa wartość odnalezionych narkotyków to blisko 52 tysiące złotych. Według policji można było z nich uzyskać 1500 działek dealerskich.
Policjanci twierdzą, że hodowla pracowała na zapotrzebowanie lokalnego rynku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę