czwartek, 24 października 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 2002

Technikum nr VI w Łomży

Wychowawca klasy: mgr Kazimierz Ostaszewski

Specjalność: Finanse i rachunkowość

Klasa IV A

  1. Dorota Baczewska
  2. Karol Białobrzewski
  3. Grzegorz Brzozowski
  4. Beata Chojnowska
  5. Dorota Chojnowska
  6. Anna Dardzińska
  7. Magdalena Darmetko
  8. Sylwia Duda
  9. Marcin Filipkowska
  10. Agnieszka Florczyk
  11. Maciej Grabowski
  12. Kamila Gałażewska
  13. Karol Grzymała
  14. Magdalena Jarnutowska
  15. Sylwia Kobylińska
  16. Gabriela Kordal
  17. Alicja Kosińska
  18. Anna Makowska
  19. Marta Małkowska
  20. Marcin Murawski
  21. Izabela Olkuśnik
  22. Anna Olszewska
  23. Urszula Pogroszewska
  24. Joanna Rogowska
  25. Karolina Rutkowska
  26. Żaneta Saniewska
  27. Agnieszka Sokołowska
  28. Magdalena Szydlik
  29. Joanna Tollach
  30. Justyna Wiśniewska
  31. Katarzyna Zajkowska
  32. Olga Zebrowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technikum nr VI w Łomży

Specjalność: Finanse i rachunkowość

Wychowawca klasy: mgr Krystyna Wróbel

Klasa IV A

  1. Banach Alicja
  2. Borawska Urszula
  3. Czarkowska Ewa
  4. Dąbrowska Małgorzata
  5. Iwanowa Krystyna
  6. Jastrzębska Elżbieta
  7. Jemielity Agnieszka
  8. Kacperska Elżbieta
  9. Kłosińska Katarzyna
  10. Kulesza Izabela
  11. Kupis Grzegorz
  12. Lamko Dorota
  13. Maszczyk Halina
  14. Murach Monika
  15. Niksa Elżbieta
  16. Obrycka Anna
  17. Obrycka Joanna
  18. Osiowa Renata
  19. Papież Małgorzata
  20. Płońska Katarzyna
  21. Pstrągowski Karol
  22. Pulwin Małgorzata
  23. Rakowska Aneta
  24. Skrodzka Anna
  25. Sobczyńska Małgorzata
  26. Sokołowska Renata
  27. Szczechowiak Ewelina
  28. Świderska Renata
  29. Tymiński Michał
  30. Uczyńska Marta
  31. Zuzia Małgorzata

 

 

Technikum nr VI w Łomży

Wychowawca klasy: mgr Małgorzata Skrodzka

Specjalność: Bankowość

Klasa IV B

  1. Babowicz Marcin
  2. Bagnowska Karolina
  3. Oraczewski Damian
  4. Budziszowski Paweł
  5. Chudziński
  6. Karol
  7. Cisiewicz Urszula
  8. Długołęcki Piotr
  9. Dziekońska Marta
  10. Gawiuk Marcin
  11. Godlewska Marta
  12. Gosk Paweł
  13. Góralczyk Marcin
  14. Karaszewski Rafał
  15. Kiełczowska Aleksandra
  16. Kosewska Monika
  17. Kowalczyk Kamil
  18. Kulawczyk Ewa
  19. łada Milena
  20. Majewski Grzegorz
  21. Malinowska Katarzyna
  22. Mieczkowska Monika
  23. Niecikowska Edyta
  24. Nitkowska
  25. Monika
  26. Piaścik Katarzyna
  27. Piechocińska Justyna
  28. Plona Marta
  29. Sadowska Anna
  30. samselski Rafał
  31. Święczkowski Jakub
  32. Zach Karol
  33. Zaorska Monika

 

Technikum nr VI w Łomży

Wychowawca klasy:

mgr Magdalena Salamońska 1998-2001,

mgr Aneta Wiktorzak 2001-2002

Specjalność: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

Klasa IV C

  1. Abramowicz Beata
  2. Cwalina Beata
  3. Chomentowski Tomasz
  4. Dziemińska Aneta
  5. Godlewski Adam
  6. Gołos Anna
  7. Grabowska Monika
  8. Górska Klaudia
  9. Jemielity Monika
  10. Karwowska Katarzyna
  11. Kopańczyk  Iwona
  12. Kozłowska Anna
  13. Krzewska Anna
  14. Kuszyńska Magdalena
  15. Lipińska Emilia
  16. Ładyżyńska Monika
  17. Mioduszewska Iwona
  18. Niedbała Marta
  19. Olszewska Edyta
  20. Olszewska Małgorzata
  21. Okurowska Magdalena
  22. Podbielska Wioleta
  23. Remiszewska Monika
  24. Stańczuk Mariusz
  25. Szczęsny Tomasz
  26. Śniadych Krzysztof
  27. Wądołowski Kamil
  28. Wojan Marta
  29. Wojtkowska Magda
  30. Zawadzki Damian
  31. Zielińska Ewa
  32. Zachowski Kamil

 

Technikum nr VI w Łomży

Wychowawca klasy: mgr Wojciech Mioduszewski

Specjalność: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

Klasa IV D

  1. Bagiński Sylwia
  2. Bajno Michał
  3. Bielawska Anna
  4. Bogumił Barbara
  5. Chojnowska Dorota
  6. Chojnowska Justyna
  7. Farfułowski Robert
  8. Gryglik Agnieszka
  9. Kadłubowski Marek
  10. Kamionowska Katarzyna
  11. Karwowska Kinga
  12. Konopka Aldona
  13. Korytkowska Teresa
  14. Kuplińska Agnieszka
  15. Laskowska Joanna
  16. Łojewska Agnieszka
  17. Łukaszewska Monika
  18. Mietkowski Przemysław
  19. Nagórska Martyna
  20. Ożlańska Emilia
  21. Pękała Magdalena
  22. Pogroszewska Izabela
  23. Proniewski Karol
  24. Przestrzelska Agnieszka
  25. Rostkowska Katarzyna
  26. Sadowska Anna
  27. Selerowska Agnieszka
  28. Sieszputowska Anna
  29. Sobuta Magdalena
  30. Tafiłowski Jarosław
  31. Zacharzewski Andrzej
  32. Zaczek Anna
  33. Zalewska Renata
  34. Zera Marlena
  35. Żyzunowska Agnieszka

 

 

Technikum nr VI w Łomży

Wychowawca klasy:

mgr Barbara Chojnowska 1998-2001

mgr Jerzy Tarczewska 2001-2002

Specjalność: Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw

Klasa IV E

  1. Bagińska Izabela
  2. Biedrzycka Anna
  3. Chmielewska Katarzyna
  4. Chojnowski Sylwester
  5. Chruścińska Anna
  6. Czarnecka Agnieszka
  7. Dzięgielewska Krystyna
  8. Ekstowicz Katarzyna
  9. Gałczyńska Katarzyna
  10. Gawrych Magdalena
  11. Gączkowska Beata
  12. Górska Edyta
  13. Grzymkowska Iwona
  14. Jastrzębska Monika
  15. Kadłubowska Renata
  16. Kicińska Iwona
  17. Kisielewska Jolanta
  18. Kossakowski Paweł
  19. Krajewski Maciej
  20. Kuklo Agnieszka
  21. Kupidłowski Artur
  22. Marszał Agnieszka
  23. Niemira Raał
  24. Piątek Małgorzata
  25. Skrodzki Krzysztof
  26. Stankiewicz Marzena
  27. Szymanowska Aneta
  28. Wawrzyniak Marzena
  29. Zalewska Magdalena
  30. Zalewska Małgorzata
  31. Zambrowska Anna

 

Liceum Handlowe

Wychowawca klasy: mgr Hanna Cwalina

Klasa IV H

  1. Cedrowska Urszula
  2. Cieślik Izabela
  3. Czarnocka Izabela
  4. Czarnowski Adam
  5. Czyżewska Anna Karolina
  6. Domurat Aleksandra
  7. Filipkowska Wioleta
  8. Galanek Emilia
  9. Gawęcka Dorota
  10. Gosk Paweł Michał
  11. Grzymała Katarzyna
  12. Jabłońska Joanna
  13. Jałowicki Michał
  14. Kaczmarek Bartosz
  15. Kamiński Kamil
  16. Kopka Ewa
  17. Kowalewska Iwona
  18. Kuciel Paweł
  19. Kuczyński Mariusz
  20. Laszczkowska Emilia
  21. Łapicki Łukasz
  22. Męczykowska Ewelina
  23. Ostrowski Arkadiusz
  24. Pieńkowska Małgorzata
  25. Piłasiewicz Konrad
  26. Piotrowska Agnieszka
  27. Sobczyński Radosław
  28. Sokalska Monika
  29. Sulkowska Renata
  30. Szafrańska Marta
  31. Śliwecka Aneta
  32. Tur Marta
  33. Tyszkiewicz  Lidia
  34. Tyszko Justyna

 

 

Elżbieta Szleszyńska
pt, 14 czerwca 2013 11:31
Data ostatniej edycji: pt, 24 lipca 2015 19:33:07

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę