Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Kolizja na 61

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Cztery samochody - trzy tiry i nissan qashqai - zostały uszkodzone po kolizji na drodze krajowej nr 61. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę, po godzinie 16 na odcinku Miastkowo – Chojny. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznego odstępu pomiędzy pojazdami. Sprawcą zdarzenia okazał się mieszkaniec Łotwy - kierowca Volvo. Ukarany został mandatem karnym.

Policjanci przypominają, że art. 4 Prawa o Ruchu Drogowym, który mówi, że każdy jego uczestnik oraz każda osoba znajdująca się w pobliżu drogi ma prawo liczyć, że wszyscy uczestnicy ruchu przestrzegają przepisów, chyba że aktualne zachowanie któregoś z nich stwarza uzasadnione podejrzenie, że jest inaczej. Apelują też o ostrożność.
- Przed nami wakacyjne wyjazdy, ciepłe weekendy – niech zdrowy rozsądek będzie naszym podstawowym bagażem, z którym wyruszamy w podróż często całymi rodzinami – apeluje Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy KMP w Łomży. - Na drodze zachowujmy się czujnie, stosując zasadę ograniczonego zaufania wobec niepewnie i niebezpiecznie jadących innych użytkowników dróg.  Zachowujmy też bezpieczny odstęp od pojazdów nas poprzedzających. Wtedy zdecydowanie łatwiej i skuteczniej zareagujemy na niespodziewaną sytuację drogową i unikniemy zderzenia z pojazdem będącym przed nami.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę