Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Uzbrojony staruszek

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Do 8 lat więzienia grozi 74-latkowi z podciechanowieckiej wsi. Mężczyzna miał sztucer, pistolet hukowy oraz materiały do wyrobu amunicji do broni palnej. Policjanci, którzy odnaleźli ją u staruszka zostali wezwani na interwencję domową.

Wydawało się, że to zwyczajne zgłoszeni. Dopiero gdy policjanci dojechani na miejsce okazało się 74-letni mężczyzna może posiadać broń palną. Podczas przeszukania domu mundurowi w kotłowni znaleźli sztucer, pistolet hukowy oraz materiały do wyrobu amunicji do broni palnej. Funkcjonariusze zabezpieczyli odnalezione rzeczy, a 74-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za nielegalne posiadanie broni palnej odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
 

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę