Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

25 lat więzienia - sprawiedliwy wyrok za brutalne zabicie żony

Sąd Apelacyjny w Białymstoku utrzymał wymierzoną przez Sąd Okręgowy w Łomży karę 25 lat więzienia dla 28-letniego mieszkańca Grajewa. Grzegorza L. przed rokiem brutalnie zabił swoją żonę. Mężczyzna zadał jej 27 ciosów nożem, później ciało ukrył w piwnicy, a sam wyjechał z miasta. Następnego dnia zgłosił się na policję w Białymstoku i poinformował o zabójstwie żony.

Motywem zbrodni miał być brak pieniędzy na wyjazd do Hiszpanii, na który małżonkowie mieli jechać w dniu zbrodni. Wcześniej Grzegorz L. miesiącami ukrywał przed żoną, że stracił pracę. Biegli, którzy badali oskarżonego jednoznacznie stwierdzili, że w chwili popełniania zbrodni był w pełni poczytalny i świadomy tego co robi. Sąd Okręgowy w Łomży, który sprawcę sądził w pierwszej instancji, uznał tłumaczenia oskarżonego za niepoważne i wymierzył mu karę 25 lat więzienia. Apelację złożył obrońca, który wnioskował o ponowny proces lub złagodzenie kary do piętnastu lat. Białostocki sąd odrzucił tę prośbę uznając ją za bezzasadną czym utrzymał karę wymierzoną przez łomżyński sąd. Wyrok 25 lat wiezienia dla mordercy żony jest już więc prawomocny.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę