Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Poszalał na skrzyżowaniu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

1400 zł grzywny wymierzył sąd w Kolnie Litwinowi, który w sobotę „szalał” busem na krajowej 61. Mężczyzna na skrzyżowaniu dróg K-61 z drogą do miejscowości Łubiane na odcinku pomiędzy Stawiskami a Szczuczynem, wyprzedzał pojazdy nie stosując się do znaków drogowych: min. zakaz wyprzedzania, podwójna linia ciągła, powierzchnia wyłączna z ruchu i inne.

„Pirata” zauważył patrol policji Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, który w ramach działań „Prędkość” patrolowali drogę krajową numer 61. Videorejestrator zamontowany w nieoznakowanym radiowozie nagrał cały wyczyny szalonego kierowcy.  Po zatrzymaniu mercedesa okazało za kierownicą auta siedział obywatel Litwy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj został doprowadzony do Sądu Karnego w Kolnie, gdzie Litwin został ukarany grzywną w wysokości 1400 zł.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę