czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 2008

 

Liceum ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania języków obcych

Klasa III A (2005-2008)
Wychowawca: mgr Agnieszka Okulicz-Kozaryn

1. Tomasz Bąkowski

2.Katarzyna Bekisz

3. Jakub Bruliński

4. Justyna Bzura

5.Adrian Drozdowski

6. Joanna Dziekońska

7.Wojciech Fiłonowicz

8. Anna Górska

9. Bogumiła Gronostajska

10. Małgorzata Jezierska

11.Anna Kadyszewska

12. Małgorzata Karwowska

13. Milena Kowalewska

14. Emilia Kuczewska

15. Ariel Lendzioszek

16. Paweł Michałowski

17. Iwona Mierzejewska

18. Paulina Mroczkowska

19. Katarzyna Papież

20. Rafał Pawłowski

21. Kamil Pieńkowski

22. Aleksandra Plona

23 Marzena Pluta

24.Anna Rybicka

25. Anna Samluk

26. Magdalena Stankiewicz

27. Ewelina Joanna Szmit

28. Łukasz Szymański

29. Ewa  Śliwowska

30. Karolina Tomaszewska

31. Karolina Walentowicz

32. Adam Wielądek

33. Milena Włodkowska

34. Ewelina Zabielska

35. Artur Zaczek

36. Robert Zduńczyk

 

Liceum ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania języków obcych

Klasa III B (2005-2008)
Wychowawca: mgr Izabela Sekścińska

1. Daniel Bajkowski

2. Marzena Banach

3. Justyna Borawska

4. Martyna Bućkowska

5. Paweł Chodnik

6. Tomasz Ciecierski

7. Monika Dąbrowska

8. Martyna Dziekońska

9. Rafał Fiedorowicz

10. Marlena Grzymałą

11.  Katarzyna Jurska

12. Aneta Karwowska

13. Elżbieta Karwowska

14. Ewelina Konopka

15.  Magdalena Konopka

16. Adam Kopiczko

17. Agnieszka Kruszewska

18. Katarzyna Kurpiowska

19. Damian Mariak

20. Ewa Mieczkowska

21. Michał Mikucki

22. Łukasz Młynarczyk

23. Patryk Nacewicz

24. Robert Naumiec

25. Dawid Pietrołaj

26. Joanna Powichrowska

27. Monika Sakowska

28. Magdalena Sepczyńska

29. Tomasz Andrzej Skołozdrzy

30. Sylwia Steczkowska

31. Damian Skrzeszewski

32. Marta Szczudełek

33. Izabela  Joanna Szymańska

34. Ewa Truszkowska

35. Martyna Zajączkowska

 

Liceum ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania ekonomiczno-administracyjny

Klasa III PA (2005-2008)
Wychowawca: mgr Halina Grużewska

1. Łukasz Aguściak

2. Marta Bagińska

3. Sylwia Boguska

4. Artur Bujnowski

5. Klaudia Bułatewicz

6. Anna Chudzińska

7. Daria Danowska

8. EwelinaDobrońska

9. Justyna Górska

10. Magdalena Grabowska

11. Łukasz  Jabłecki

12. Anna Jeziorowska

13. Sebastian Krapiński

14. Łucja Kozłowska

15. Paweł Ksepka

16. Aleksandra Kwiatowska

17. Luiza Marta Łada

18. Andrzej Łomotowski

19. Tomasz Majewski

20. Mariusz Markuszewski

21. Małgorzata Miłosek

22. Paulina Narowska

23. Ewelina Parzych

24. Katarzyna Piaszczyńka

25. Marcin Serdyński
26. Kamil Sobolewski

27. Ewa Styczńska

28. Milena Tolzdorf

29. Marcin Wachowski

30. Magdalena Zwierciadłowska

31. Dariusz Żyjewski

 

Liceum ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania zarządzanie informacją

Klasa III PC (2005-2008)
Wychowawca klasy mgr Aneta Anna Witkowska

1. Izabela Andrzejczyk

2. Grzegorz Bielicki

3. Katarzyna Bonus

4. Jerzy Borowski

5. Angelika Anna Brajczewska

6. Emilia Chmielewska

7. Justyna Domitrz

8. Monika Duda

9. Magdalena Godlewska

10. Anna Gołębiewska

11. Barbara Grajewska

12. Tomasz Jurczyk

13. Anna Karolin

14. Łukasz Kołodziejczyk

15. Patrycja Kulesza

16. Adrianna Łada

17. Edyta Moskwa

18. Maciej Przeżdziecki

19. Artur Rutkowski

20. Ewelina Samluk

21. Rafał Samluk

22. Monika Aneta Stawnicka

23. Paulina Szeborowska

24. Justyna Szewczyk

25. Małgorzata Szyszka

26. Anna Wondołowska

27. Paweł Zakrzewski

28. Sylwia Załuska

29. Grzegorz Zapert

30. Marzena Zysk

31. Justyna Zyskowska

 

Technikum o specjalizacji: Finanse i rachunkowość

Klasa IV (2004-2008)
Wychowawca: mgr Izabela Haponik

1. Monika Andrzejczuk

2. Marcin Aguściak

3. Adam Bagiński

4. Małgorzata Bakalarz

5. Michał Bronowicz

6. Marta Brzozowska

7. Mariusz Brzóska

8. Monika Brzóska

9. Edyta Charubin

10. Marta Choińska

11. Aneta Grzymała

12. Monika Sokalska

13. Karolina Łukasiak

14. Daria Matlak

15. Ewelina Piaścik

16. Beata Piekarska

17. Łukasz Przestrzelski

18. Monika Sochacka

19. Damian Sadziul

20. Wiesława Szewczyk

21. Paweł Szmidt

22. Marta Szymańska

23. Adam Truskolawski

24. Sylwia Wiska

25. Łukasz Wiśniewski

26. Joanna Wyrwas

27. Marcin Zaczek

28. Arkadiusz Zapert

 

Technikum o specjalizacji: Finanse i rachunkowość

Klasa III TB (2004-2008)
Wychowawca: mgr Jadwiga Rogalska

1. Damian Dąbrowski

2. Dariusz Dobkowski

3. Justyna Gadrocka

4. Paweł Gębusiak

5. Tomasz Górski

6. Marta Jastrzębska

7. Aneta Klimczuk

8. Mariusz Kłys

9. Iwona Kosak

10. Daniel Krysiak

11. Aneta Kurpiewska

12. Jarosław Milanowicz

13. Wojciech Modzalewski

14. Monika Obrycka

15. Magdalena Ogonowska

16. Ewa Pejestka

17. Małgorzata Parzych

18. Michał Perkowski

19. Damian Pruszko

20. Konrad Pruszkowski

21. Sylwia Serafińska

22. Anna Strzelecka

23. Łukasz Suchoicki

24. Sebastian Szabłowski

25. Magda Szczepanek

26. Marta Szleszyńska

27. Katarzyna Świątkowska

28. Marcin Trykoszko

29. Iwona Wiśniewska

30. Krzysztof  Wysocki

31. Anna  Żyznowska

 

Technikum o specjalizacji : Finanse i rachunkowość

Klasa IV TC (2004-2008)
Wychowawca: mgr Hanna Cwalina

1.     Piotr Bielski

2.     Marcin Boguski

3.     Alicja Chojnowska

4.     Magdalena Chrzanowska

5.     Aneta Dobkowska

6.     Damian Frączak

7.     Tomasz Grajko

8.     Joanna Gwiazdowska

9.     Przemysław Jankowski

10.  Sebastian Jankowski

11.  Michał Jemielity

12.  Marcin Kacprzyński

13.  Kamila Karwowska

14.  Marta Kołakowska

15.  Łukasz Kołakowski

16.  Patrycja Kowalewska

17.  Michał Lubiński

18.  Katarzyna Łapka

19.  Adam Makowski

20.  Urszula Popławska

21.  Przemysław Pucyk

22.  Krystyna Ramotowska

23.  Anna Sawicka

24.  Katarzyna Tomaszewska

25.  Sylwia Wiszowata

26.  Ewelina Wrzosek

27.  Anna Zysk

28.  Edyta Izabela Zysk

 

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 07 stycznia 2014 11:22
Data ostatniej edycji: pt, 24 lipca 2015 19:28:31

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę